Uitslagen 2016

uitslagen

Uitslagen diverse activiteiten 2016
van de Oranjevereniging Woubrugge

Nolina dorpsloop 2016

Rabo dikke banden race

Jongens tot en met 5 jaar:

  1. Rinze Vitters
  2. Jelle Veenstra
  3. Thomas ?

Jongens 6-8 jaar

  1. Twan Blokhuizen
  2. Thom van Rossum
  3. Lenn Slingerland

Jongens 9-11 jaar kleine ronde:

  1. Jordi NIeuwenbrug
  2. Tijs Snelleman

Jongens 9-11 jaar grote ronde:

  1. Djurre Bioer ( van Dorth straat)
  2. Yoeri Braat
  3. Noah Carrée

Jongens 12-15 jaar

  1. Jinne Boer
  2. Niels van der Krogt
  3. Tim van Rijn

Heren 5 km

  1. Matthijs Hörlings  19.5
  2. Sander Eijs 19.6
  3. John van Laar 20.8

Heren 10 km:

  1. Martijn van Dam 42.3
  2. Matthijs Vermeulen
  3. Hans Overbeek

 

 

Meisjes tot en met 5 jaar:

  1. Miek van de Broeke
  2. Lizzy van Vliet
  3. River Griffioen

Meisjes 6-8 jaar

  1. Anouk ( Hoogstratenlaan)
  2. Noortje Dijkshoorn
  3. Gabi van Noort

Meisjes 9-11 jaar kleine ronde:

  1. Minke van Splunter
  2. Noella Zuidendorp
  3. Ilse Slingerland

Meisjes 9-11 jaar grote ronde:

  1. Serena Brand
  2. Nerena Brunt
  3. Amy Kesting

Meisjes 12-15 jaar

  1. Chloé Hoogndoorn
  2. Krisi Hoogeveen

Dames 5 km:

  1. Everdien van de Leek
  2. Emma Bekkering en Margot Dunnewind
  3. Marieke Bakker

Dames 10 km:

  1. Francine van de Elst
  2. Esther Keuning
  3. Wendy Gaarthuis

 

Meisjes 2008-2009

  1. Esmée Haen
  2. Maureen Bergsma
  3. Benthe Boer

Jongens 2008-2009

  1. BRent Hoogeveen
  2. Timo van der Meer
  3. Rens van Splunter

Meisjes 2006-2007

  1. Lieke Hoogendoorn
  2. Hilde van der Zwan
  3. Loes Peters

Jongens 2006-2007

  1. Joer Post
  2. Djurre Boer
  3. Owen Bishop

Meisjes 2004-2005

  1. Chloé Hoogendoorn
  2. Serana Brand
  3. Suzan Hoogendoorn

Jongens 2004-2005

  1. Joeri Braat
  2. Daan van der Doef
  3. Matthijs Pont

Penalty shieten 2016

Kinderoptocht 2016

 Jongens 6-9 jaar

  1. Nils Vons
  2. Djurre Boer
  3. Lucas van der Kar

Meisjes 6-9 jaar

  1. Maira Vrolijk
  2. Vera van der Laan
  3. Melissa Brand

Jongens 10-13 jaar

  1. Jordi NIeuwenburg
  2. Jesper Koopman
  3. Willem de Weger

Meisejes 10-13 jaar

  1. Mila Boer
  2. Chloé Hoogeboom
  3. Serana Brand

Jongens 14-17 jaar

  1. Robin Kesting
  2. Joey Kesting
  3. Martijn van der Mark

Meisjes 14-17 jaar:

  1. Naomi de Rijk
 0-6 jaar

  1. Marit Woerd
  2. Levi Bergsma
  3. Aaron Kesting

troostprijs: Rosalie Borst

 

extra aandacht: Lise van der Laan

6- 12 jaar:

  1. Maureen Bergsma
  2. Mika van Rijn
  3. Jasmijn Borst