Uitslagen 2015

uitslagen

Uitslagen diverse activiteiten 2015
van de Oranjevereniging Woubrugge

Nolina dorpsloop 2015

Rabo dikke banden race

Jongens 0-5 jaar

1. Wilco van der Horst

2. Nigel Evers

3. Naut Cramer

 

Jongens 6-8 jaar

1. Noah Caree

2. Djurre Boer

3. Thom van Rossum/Finn van Broeke

 

Jongens 9-11 jaar

1. Abe Kantebeen

2. Twan Egberts

3. Mark Dijkshoorn

 

Jongens 12-15 jaar

1. Arjan Roosemalen

2. Milan Biesheuvel

3. Vincent Verjaal

 

5 km Heren

1. Ruben van Kesteren

2. Matthijs Horlings

3. Jan Paul Matze

 

10 km Heren

1. Cees Kersten

2. Gerwin Vos

3. Rolf Bonninga

 Meisjes 0-5 jaar

1. Melissa Brand

2. Katie Kinkel

3. Romy Evers

 

Meisjes 6-8 jaar

1. Nerena Brunt

2. Puck Vos

3. Marieke Veenstra

 

Meisjes 9-11 jaar

1. Amy Kesting

2. Jana Nagtegaal

3. Tess Hoogeveen

 

Meisjes 12-15 jaar

1. Suzanne van der Horst

2. Marjon Hoogenboom

3. Anne Kantebeen

 

5 km Dames

1. Giny Veurink

2. Noëlle Opdam

3. Marijke Kroon

 

10 km Dames

1. Gerda Roest

 2008 en 2007 meisjes

1. Maaike Hogeboom
2. Luca Prosperi
3. Myrthe Plagmeier

2008 en 2007 jongens
1. Djurre de Boer
2. Mylan van der Meer
3. Tim Broekhof

2006 en 2005 meisjes
1. Lieke Hoogendoorn
2. Mika Boer
3. Tess Hoogeveen

2006 en 2005 jongens
1. Kjell Brunt
2. Matthijs Pont
3. Noa Carree

2004 en 2003 meisjes
1. Kirsi Hoogeveen
2. Chloé Hoogendoorn
3. Serana Brand

2004 en 2003 jongens
1. Mark Dijkshoorn
2. Joes van Deurzen
3. Cas Duivenvoorden

Penalty shieten 2015

Kinderspelen 2015

Kinderspelen 2015

 Meisjes 14 tot en met 17 jaar:

  1. Noelle Opdam
  2. Channan Opdam
  3. Marijn Tinga

jongens 14 tot en met 17 jaar:

  1. Lars van Ijzendoorn
  2. Martijn van der Mark
  3. Rick van Egmond

Meisjes 10-13 jaar:

  1. Marjon Hoogendoorn
  2. Tess Hoogeveen
  3. Jada Conijnen

jongens 10-13 jaar:

  1. Ruben van Rijn
  2. Niels van der Krogt
  3. Daan van Vliet

Meisjes 6-9 jaar:

  1. Isis de Lange
  2. Indy Wolvers
  3. Maira Vrolijk

Jongens 6-9 jaar:

  1. Stan Koopman
  2. Kjell Brunt
  3. Lucas van der Plank
Jongens: 6 jaar:

  1. Timo van der Meer
  2. Logan Hut
  3. Revo Brunt

Jongens 7 jaar:

  1. JAmes Rice
  2. Thon Rossum
  3. Jordi van Willem van Rindelenstein

Jongens 8 jaar:

  1. Romijn Keizer
  2. Twan Dijkman
  3. Lucas Balog

Jongens: 9 jaar:

  1. Matthijs Pont
  2. Senna Logtenberg
  3. Thom Köster

Jongens: 10 jaar:

  1. David Schiltstra
  2. Jort de Groot
  3. Youri Braat

Jongens 11 en 12 jaar:

  1. Daan van der Doef
  2. Chad v/d/Horst
  3. Joes van Deurzen
Meisjes 6 jaar:

  1. Esmee Haen
  2. Nova Rijnsburger
  3. Noortje Dijkshoorn

Meisjes 7 jaar:

  1. Elise Heijmans
  2. Willemijn Veenstra
  3. Maud van Zwienen

Meisjes 8 jaar:

  1. Luca Prospori
  2. Marieke Veenstra
  3. Nikki Logtenberg

Meisjes 9 jaar:

  1. Ana Stankovic
  2. Lieke Hoogendoorn
  3. Noëlle v/d Meer

Meisjes 10 jaar:

  1. Amy Kesting
  2. Mika Boer
  3. Tess Hoogeveen

Meisjes 11 en 12 :

  1. Chloé Hoogendoorn
  2. Franca Struijk
  3. Sophie v/d Waarden

 

Kinderoptocht 2015

 Kinderoptocht: 0-6 jaar

  1. Perry de Groot
  2. Sise van der Laan
  3. Maartje Woord

poedelprijs: Olivier van Ooijen

Kinderoptocht 6-12 jaar

  1. Mika Boer en Franca Struijk
  2. Juliette Dijkshoorn
  3. Maureen Bergsma

poedelprijs: Maaike Hoogeboom