Uitslagen 2014

uitslagen

Uitslagen diverse activiteiten 2014
van de Oranjevereniging Woubrugge

Nolina dorpsloop 2014 Rabo Dikke banden race
Jongens tot en met 5 jr

  1. Jens van Rijn
  2. Dani Brunt
  3. Timo van de Meer

Jongens 6-8 jr

  1. Noah Carree
  2. Pieter de Weeger
  3. Djurre de Boer

Jongens 9-11 jr

  1. Niels vd Krogt en Abe Kantebeen
  2. Tim van der Doef
  3. Tim de Kok

Jongens 12-15 jr

  1. Viktor van de Wel
  2. Thomas Osthoff
  3. Mees van Leeuwen

Heren 16 jaar en ouder

  1. Jan de Jong met 17 min 59.6
  2. Paul Roosemalen
  3. Peter Bekkering
Meisjes tot en met 5 jr

  1. Noortje Dijkshoorn
  2. Benthe de Boer
  3. Melissa Brand

Meisjes 6-8 jr

  1. Jenny Blokhuizen
  2. Nerena Brunt
  3. Elke ( Steenbreek)

Meisjes 9-11 jr

  1. Nikki Noordergraaf
  2. Floor van der Laan
  3. Chloé Hoogendoorn

Meisjes 12-15 jr

  1. Eva Hoogendoorn
  2. Terri Evers
  3. Esmeé Bogaard

Dames 16 jaar en ouder:

  1. Ginny Veurink
  2. Jacintha van de Meer
  3. Emma Bekkering
2007/2006 
meisjes

  1. Lieke Hoogendoorn
  2. Laura Kroes
  3. Lisa Hoogendoorn

Jongens

  1. Nylan van de Meer
  2. Djurre de Boer
  3. Noah Carree

2005/2004 
Meisjes

  1. Kirsi Hoogeveen
  2. Chloé Hoogendoorn
  3. Serana Brand

Jongens

  1. Matthijs Pont
  2. Kjell Brunt
  3. Cas Duivenvoorden

2003/2002
Meisjes:

  1. Lois Veldhuizen
  2. Annemieke Hoogendoorn
  3. Suzanne van de Horst

Jongens:

  1. Timo Roodzand
  2. Jens Priessen
  3. Rens de Lange
Penalty shieten 2014 Kinderspelen 2014
Meisjes 6 tot en met 9 jaar:

  1. Floor van der Laan
  2. Maira Vrolijk
  3. Tess Hoogeveen

Jongens 6 tot en met 9 jaar:

  1. David Schilstra
  2. Tom Köster
  3. Joeri Braat

Meisjes 10 tot en met 13 jaar:

  1. Shannah Opdam
  2. Jada Conijnenburg
  3. Maud Hoving

Jongens 10 tot en met 13 jaar:

  1. Derk de Vries
  2. Lars IJzendoorn
  3. Tim van Rijn

Meisjes 14 tot en met 17 jaar:

  1. Noëlle Opdam
  2. Nikita Hovingh
  3. Brenda Zuiddam

Jongens 14 tot en met 17 jaar:

  1. Wiebe Zwanenveld
  2. Koen van der Weiden
  3. Thomas Osthof
Meisjes 6 jaar:

  1. Willemijn Veenstra
  2. Gaby van Noort
  3. Mila Stankovic ( prijs ophalen op weegbree 21)

Jongens 6 jaar:

  1. Driek Jaap Jan Tolk
  2. Thomas van der Laan
  3. Len Slingerland

Meisjes 7 jaar

  1. Marieke Veenstra
  2. Elise Heijmans
  3. Luca Prosperi

Jongens 7 jaar:

  1. Matthijs Knijp
  2. Youri van het Woud
  3. Thomas Klootwijk

Meisjes 8 jaar:

  1. Fay Overvliet
  2. Lieke Hoogendoorn
  3. Lisanne Hoekstra

Jongens 8 jaar:

  1. Senna Logtenberg
  2. Benz van Rossum
  3. Noah Carrée

Meisjes 9 jaar:

  1. Tess Hoogeveen
  2. Kirsi Hoogeveen
  3. Amy Kesting

Jongens 9 jaar:

  1. Jort de Groot
  2. Youri Braat
  3. Rens van de Laan

Meisjes 10 jaar:

  1. Sophie van de Waarde
  2. Senne de Boer
  3. Demi Wolvers

Jongens 10 jaar:

  1. Joes van Deurzen
  2. Daan van der Doef
  3. Rens de Lange

Meisjes 11 en 12:

  1. Anne Kantebeen
  2. Marjon Hoogenboom
  3. Judith Molenaar

Jongens 11-12:

  1. Derk de Vries
  2. Niels van der Krogt
  3. Jesse Bekkering
Kinderoptocht 2014
Leeftijd 0-6 jaar:

  1. Nova Rijnsburg
  2. Maureen Bergsma
  3. Rico Dijkmans

poedelprijs: Jippe Lodders

Leeftijd ouder dan 6 jaar:

  1. Mila en Luna Boer en Kaylee Pierik
  2. Maaike en Nienke Hoogenboom en Jaina Hegge
  3. Anouk Woord

poedelprijs: Danielle Roosemalen